Rahvusvahelise muusikapäeva tähistamiseni on jäänud veidi üle poole aasta. Kutsume kõiki tähistama ja pöördume Teie poole üleskutsega korraldada  1. oktoobril 2024 endale meelepärane muusikasündmus. 

Teie poolt läbiviidud 1. oktoobri sündmuse (kontsert, kontsertkohtumine, muusikaviktoriin, vestlusring vms), kas siis publikule tasuta või tasulise, liidame Muusikapäeva programmi ja kodulehele, kus jagame infot kuhu minna ning mida muusikapäeval kuulata. Käesoleva aasta Muusikapäev on teisipäeval.

Rahvusvahelist muusikapäeva tähistatakse alates 1975. aastast ülemaailmselt märkamaks muusika olulisust meie igapäevaelus. Eesti Muusikanõukogu eestvedamisel on 2013. aastast Muusikapäeva kontserdid rõõmustanud kuulajaid üle Eesti.

Palume korraldatavast rahvusvahelisel muusikapäeval 1. oktoobril toimuvast muusikasündmusest teada anda täites vormi: https://forms.gle/3qzznmog5J1P5xvt8 

Kui Teil on aga küsimusi või mõtteid mille osas vajaksite veidi nõu või soovitusi, siis andke nendest julgelt teada.

Selle aasta muusikapäeva üle eestiline programm koostatakse varasemate aastatest varem ja seoses sellega palume oma sündmusest teada anda ja ankeeti täita hiljemalt 10. maiks 2024. 

Küsimuste korral võtke ühendust Kaisa Lõhmusega (kaisa@muusikapaev.ee). 

Loome koos heliseva Muusikapäeva!