Muudatused Muusikapäeva programmis

In Muusikapäev by admin

Tuletame melu vahel meelde, et annus tähelepanelikkust, mõistmist ja kannatlikkust kuluvad kontsertide külastuste planeerimisel marjaks ära.

Enne kontserdile tulekut palume Muusikapäeva koduleheküljelt www.muusikapaev.ee programmilõigust üle vaadata, kas kõik on ikka nii kavas, nagu mäletasite.Ette võib tulla muudatusi. Näiteks kostitab VIimsi Raamatukogus publikut kontserdiga akordionist Mikk Langeprooni asemel pianist Sten Heinoja. Pärnus on aga Raadio Laste laulustuudio koorid koos dirigentide Kadri Hundi ja Kaie Tanneri ning pianist Siim Selisega kolinud Endla teatri galeriist Nooruse majja.

Kontserdid saavad toimuda ainult kõigi turvalisust silmas pidades ning ürituse korraldaja peab tegema omalt poolt kõik sündmuse külaliste turvalisuse tagamiseks. Kui seda ei ole võimalik rahuliku südamega teha, on vastutustundlik tegu kontsert ära jätta. Niisiis peame teatama, et Jõhvi muusikakooli õpilaste kontsert Jõhvi kontserdimajas ning “Tramm nimega Iha” I vaatuse avalik proov Rahvusooper Estonias Tallinnas jäävad ära. Meil on kahju võimalike ebamugavuste pärast, kuid kõige tähtsam, et oleksime terved ja hoitud! Kui tervis pole päris korras, palume, et jääksite sel korral koju. Samuti palume võimalusel telefoni alla laadida koroonaäpp HOIA (hoia.me). Hoiame ennast ja oma lähedasi!

Lisaks juhime tähelepanu, et Muusikapäeva tähistamiseks on tegelikult võimalusi teisigi. Soovitame kaasa lüüa “Minu muusikapäeva” programmis – just sel moel, nagu Sina soovid seda teha. Võta kätte instrument, musitseeri pere ringis, uudista võõrast muusikastiili või vastupidi, pane mängima oma armastatuim pala – lihtsalt võta hetk, mängi muusikat ja kuula! Jaga seda teistegagi, kasutades hashtage #kuula ja #muusikapäev. Uuri lisa: Minu MuusikapäevRõõm muusikast jääb meile alati alles! Samuti on võimalik 1. oktoobri õhtul kaasa elada Muusikapreemiate jagamisele, mida saab jälgida ERSO.TV vahendusel, samuti kuulata Klassikaraadiost kell 19 ning jälgida ETV-st algusega kell 20. #kuula