Hoiame üksteist ja näitame kontserdile minnes vaktsineerimistõendit

In Muusikapäev by admin

Valitsuse otsuse kohaselt on alates 9. augustist igal täisealisel kultuuriürituse külastajal kohustus esitada tõend vaktsineerimiskuuri läbimise, COVID-19 läbipõdemise või negatiivse testitulemuse kohta (hetkel sobib tõendamiseks vaid PCR test, mitte antigeeni test, sest viimase kohta ei väljastata digitaalseid tõendeid). Palume kõigil täisealistel kontserdikülastajatel esitada muusikapäeva kontserdile sisenemisel teenindajale vastav tõend koos isikut tõendava dokumendiga.

Juhul kui inimene ei soovi oma nakkusohutust tõestada, siis ei ole tal õigust kultuuriüritusel osaleda. Korraldajal ei ole kohustust ka sel juhul piletiraha tagastada. Õiguslik alus: VÕS § 101 lõige 3.

Juhime tähelepanu, et ilma tõendita muusikapäeva kontserdile/ sündmusele ei pääse.

  • Soovitame kontserdipaika saabuda varakult, et vältida tunglemist ning hoida piisavat vahet teiste külastajatega. Muusikapäeva kontserdikohad on avatud üks tund enne kontserdi algust.
  • Vaheaja saabudes ja kontserdi lõppedes soovitame ka saalist lahkuda hajutatult. Kui teil pole kiire, tasub saalist väljumisega oodata.
  • Palume haigusnähtudega inimestel püsida kodus

NB! Kontserdpaigas kohapeal testimisvõimalus puudub. Lisainfo vaktsineerimis-, läbipõdemis- ja testitõendi kohta: https://www.kriis.ee/et/vaktsineerimistoend